Gündem
  • 23.6.2019 21:25

Erdoğan'dan Flaş İmamoğlu mesajları

Erdoğan, Ekrem İmamoğlu'na ne dedi?

İstanbul seçim sonucunun belli olmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ilk açıklama geldi.

Erdoğan, Ekrem İmamoğlu'na ne dedi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi sonuçlarının İstanbul'umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Milli irade bugün bir kez daha tecelli etmiştir. Gayrı resmi sonuçlara göre seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi sonuçlarının İstanbul'umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Milli irade bugün bir kez daha tecelli etmiştir. Gayrı resmi sonuçlara göre seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum.

Bu ay sonu gerçekleştirilecek G-20 Zirvesi, Çin ziyareti ve ardından Güney Avrupa ve Balkanlar Zirvesi başta olmak üzere, Türkiye'nin önündeki tüm iç ve dış meselelere, milli menfaatlerimiz doğrultusunda titizlikle eğilmeye devam edeceğiz.

 

 

Yorumlar (3)

  • - Orhan sorlu

    Kaybeden oldunuz yeter li...

  • - MHP

    Olçok katledildiğinden beri Akpartinin farklı bir seçim stratejisi yok. Her zamanki icraat vurgusuyla strateji belirlediler. Toplumun, yeni nesillerin ne kadar değiştiğinden bihaberler. Ahalinin bugünkü derdi o değil ki...İsterse soğuk meşrubat akıtsın evlerdeki çeşmelerden..İktidarda kalmanın tek yolu o olsa idi şayet, merhum Ulu Hakan, merhum Menderes, keza merhum Özal kaybetmezdi. Yahudi, Ermeni, Rum yahut hurufi mezhebinden olup da papaza rey veren şaşırtıcı değil elbet ancak bir şekilde müslümanım deyip, muhafazakarım deyip papazı destekleyenlere veyl olsun. “Kim bir zalimi zulmünde desteklerse Cenab-ı Allah o zalimi ona musallat eder kaidesi” o bedbahtlar hakkında muhakkak vaki olacaktır. Abilerin canları sağolsun, ehlisünnet daim ve kaim olsun.

  • - Zahit günay

    Bu dik kafalılıkla eğilmeye mecbursun. Böyle tebrik ettirirler 05392789283. İşte bu.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER