Gündem
  • 17.6.2019 16:26

Erdoğan'dan flaş 'Milli Görüş' hamlesi!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Tacikistan dönüşü yıllar önce beraber siyaset yaptığı dostlarıyla bir araya gelecek. Buluşmaya 7 bin kişinin katılması bekleniyor.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Selamet Partisi ve Refah Partisi'nde birlikte siyaset yaptığı 7 bin eski arkadaşıyla bugün bir araya gelecek.

Haliç Kongre ve Kültür Merkezi'nde 19:00'da başlaması beklenen toplantı için salonun içinde ve dışında hazırlık yapıldı.

Cihannuma Derneği ve İstanbul Dostluk Derneği'nin ortaklaşa organize ettiği programa MSP ve RP'nin mahalle, ilçe ve il teşkilatı kadrolarında çalışan isimler katılacak.

Toplantının ana sloganı ise "94 Ruhuyla" olarak belirlendi.

Programın organizasyonunda görev alan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu "Programa Milli Nizam Partisi'nden Milli Gençlik Vakfı'na kadar bu harekete İstanbul'da emeği geçmiş herkes, Sayın Cumhurbaşkanımızın yol ve dava arkadaşları katılacak" dedi.

KAYNAK: AA - INDEPENDENT

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    Müslüman olan Sisi ye oy vermez Elbette ki Binali Yıldırım Elbette Akparti

  • - CUMHUR

    Saadet Partisi asla israf yapan her şeyi ben yaptım diye kibirlenen AKP ye oy vermez köprüleri limanları hastaneleri hava limanlarını yapanlar kibirlenmiyor bunlar ben yaptım diyor ; Saadet seçimlere de sözde giriyor özde İmamın Oğlunu kazandıracak İmamoğlu kazanırsa bilecek ki onu başkan yapan RTE nin yuvası olan Saadet partisidir.!

  • - Pabuç pahalı

    Ama yemezler imamoğlu kazanacak

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER