Gündem
  • 26.10.2020 16:25

Erdoğan'dan Fransız mallarına boykat çağrısı!.. Bu malları sakın almayın

Erdoğan'dan Fransız mallarına boykot çağrısı ve Merkel'e tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mevlid-i Nebi haftası açılış programı vesilesi ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, İslam ve Müslüman düşmanlığının, Avrupa ülkelerinde bizzat devlet başkanı seviyesinde desteklenen politika haline geldiğine dikkat çekti ve Fransız ürünlerine boykot çağrısında bulundu.

Fransa markalari listesi, Fransiz mallari

FRANSIZ MALLARINA BOYKOT ÇAĞRISI

Fransa'nın akli noktada kontrole muhtaç olan liderinin teşvikiyle bu saldırılar yapılmaya başlandı. Nasıl Fransa'da Türk markalı mal satın alınmayın diyorsa, buradan milletime sesleniyorum, sakın Fransız mallarını satın almayın.

ÇAKICI EFE🇹🇷🇦🇿 on Twitter: "Fransız malları derken Zamanın da DONONE  yoğurt boykot nedeyinle çok zarar edip esamesi okunmaz oldu.. Hadi TÜRKİYEM Fransız  Malları Alma ALDIRMA... #Fransızmallarınaboykot… https://t.co/VMO7y0qXyr"

MERKEL'E 'CAMİ BASKINI' TEPKİSİ

Şansölye Merkel'e de sesleniyorum; hani sizde din özgürlüğü vardı, hani sizde din veya dinini yaşayanlara karşı devletinizin güvencesi vardı? Peki bir sabah namazında nasıl oluyor da 100'ü aşkın polis camiye saldırıyor? Bunların tam tersini siz bugüne kadar Türkiye'den duydunuz mu? Hayır. Niye, çünkü bizde gerçek din özgürlüğü var.

 

İLGİLİ HABERLER