Yaşam
 • 5.4.2020 19:39

Erkan Petekkaya'dan İmamoğlu'na ağır sözler!. Zavallı Ekrem defol git

Erkan Petekkaya'dan İmamoğlu'na hakaret: Terbiyesiz, zavallı, defol

Oyuncu Erkan Petekkaya, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun instagram paylaşımının altına "Terbiyesiz, zavallı, defol" gibi ifadelerin yer aldığı hakaretlerde bulundu. Petekkaya daha sonra yorumları eski yardımcısının yazdığını iddia etti.

Oyuncunun hesabı askıya alındı. Petekkaya'nın hesabının askıya alınması, hacklendiği (Hesabın başkaları tarafından ele geçirilmesi) tartışmalarını gündeme getirdi.

Petekkaya bir süre yeniden açılan Instagram hesabından, yaptığı açıklamada söz konusu tweetleri kendisinin atmadığını söyledi. Hesabının daha önce 18 kez hacklendiğini, ilk başta yine benzer bir durumun yaşandığını sandıklarını belirten Petekkaya, yaptıkları araştırmada, söz konusu yorumları bir süre önce işine son verdiği yardımcısının attığını tespit ettiklerini söyledi,

erkan-petekkaya-da-imamoglu-na-hakaret-terbiyesiz-zavalli-defol-711344-1.

 

Petekkaya, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Uzun yıllardır yanımda çalışan yardımcımın 16/03/2020 (16 Mart) tarihinde iş çıkışını bazı sebepler yüzünden uygun bulmuştum. Muhasebecim bu bilgiyi gerekirse doğrulayacaktır. Yıllardır oluşan güven neticesinde teknolojiden de hiç anlamadığım için tüm sosyal medya hesap ve mail şifrelerim hatta kredi kartlarımın şifreleri, vekaletim kendisinde vardı. Öyle ki istediği zaman istediği paylaşımıma müdahale edebiliyordu. İş takiplerim açısından konuşmaya devam ediyorduk. Perşembe günü tazminatını banka yolu ile gönderdim. Gerekirse dekontuna ulaşılabilir, elimde mevcuttur.

Söz konusu paylaşımlar maalesef bana zarar vermek amacı ile işten çıkardığım için kendisi tarafından anlık bir öfke ve iyi olmayan bir ruh hali ile yapılmıştır. Hesabımı, paylaşımlarından sonra Instagram servisi değil kendisi kapatmıştır. Daha önce 18 kez hack’lendiğim için bu durumu da böyle bir şey zannettim.

Kendisi ile konuştum, çok pişman olduğunu biliyorum. Daha fazla ayrıntı vermek istemiyorum.”

Yorumlar (6)

 • - ÜLKÜCÜ GENÇLİK

  Helâl olsun sana . Bir delikanlı çıkıp gerçekleri haykirmış

 • - UTANMAZ EKREM

  Rum Makariosun heykelini neden diktin istanbulun ilçesine

 • - EKONOMİST

  Evet İmamoğlu İstanbul'un kralı ama; yaradılanları korumak için sokağa çıkma yasağı koyma yetkisi yok zavallı; birileri insanların ölümünden sorumlu .!

 • - ANASICHP&BABASI HDP EKREM

  Erkan petekkaya istanbulun sesi olmuş. Sahtekâr ekrem Rum lider Makariosun heykel ini neden diktin. O senin Deden mi ?

 • - ASABİ

  YANLIŞINI GÖRDÜĞÜNDE CUMHURBAŞKANINA YA DA BAKANLARA DA "DEFOL GİT." DİYECEK CESARETİN VAR MI?

 • - ASABİ

  BİR SEN DEFOLUP GİTSEN

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER