Spor
  • 21.1.2015 09:27

Erkan Zengin Trabzon’da meşalelerle karşılandı

Trabzonspor sezon başında olduğu gibi ara transfer döneminde bombayı patlattı. Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında gidip-gelen Erkan Zengin'i bordo-mavili takım kaptı ve oyuncuyu gece yarısı İsveç'ten özel uçak ile Trabzon'a getirdi.

Karadeniz ekibi, uzun süredir transferi için uğraş verdiği Eskişehirspor'un Türk asıllı İsveçli futbolcusu Erkan Zengin'i, bordo-mavili taraftarlar hava alanında meş'alelerle coşkuyla karşıladı. 00:30 sıralarında Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, teknik direktör Ersun Yanal, kulüp CEO'su Burak Gürdal ve menejeri ile birlikte Trabzon'a gelen oyuncu gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Erkan Zengin'in gelişi sırasında meş'ale yakan bordo-mavili taraftarlar, sloganlar atarak futbolcuya sevgi gösterisinde bulundular. Kendisini bekleyen araca zorlukla binen oyuncuya bordo-mavili taraftarlar üçlü çektirdi. Taraftarların aracın etrafını sarmasından dolayı Erkan Zengin, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal araca güçlükle binerken, bordo-mavililer konvoy eşliğinde oyuncuyu kalacağı otele gönderdi.

GÖKMEN ŞAHİN 

 

İLGİLİ HABERLER