Spor
  • 5.10.2020 11:08

Ermeni Premier Lig futbolcusu Manukyan Azerbaycan ile çatışırken öldürüldü

Zaman zaman Ermenistan milli takımına da çağrılan Ermenistan Premier Lig takımı Şirak'ın futbolcusu San Pavlik Manukyan, Azerbaycan ordusu tarafından öldürüldü..

Azerbaycan'a karşı savaşan Ermeni Premier Lig futbolcusu Manukyan öldürüldü!

yeniakit.com.tr - Ermenistan Premier Lig takımı Şirak'ın futbolcusu San Pavlik Manukyan, Ermeni ordusunda asker olarak Azerbaycan ile savaşırken Azerbaycan ordusu tarafından öldürüldü.

san pavlik manukyan | | Haber, Haberler, Son Dakika Haberler

Ermenistan Premiere Lig Takımı Şirak, futbolcusu San Pavlik Manukyan'ın öldürüldüğünü duyurdu. Şirak Futbol Kulübü, yaptığı açıklamada futbolcusu Manukyan'ın cephede öldürüldüğünü açıkladı.

Ermeni futbolcu savaşta öldürüldü

Şirak yaptığı açıkladama şu ifadelerde bulundu:

"Cepheden üzücü haber. San Pavlik Manukyan'ımız canını vatanına bağışlayan kahramanlar dizisine katıldı. Mekanın cennet olsun sevgili Asker. Manukyan ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz."

Azerbaycan'a karşı savaşan Ermeni Premier Lig futbolcusu Manukyan  öldürüldü! - Yeni Akit

Şirak takımı, Manukyan'ın takımdaki fotoğraflarını ve askerlik fotoğraflarını paylaştı.

Şirak takımı, Manukyan'ın takımdaki fotoğraflarını ve askerlik fotoğraflarını paylaştı. Şirak takımı, Manukyan'ın takımdaki fotoğraflarını ve askerlik fotoğraflarını paylaştı.

Azerbaycan'a karşı savaşan Ermeni Premier Lig futbolcusu Manukyan  öldürüldü! - Yeni Akit

Şirak Takımı, Ermenistan'ın Premiere Lig takımları arasında yer alıyor. Şirak, son olarak UEFA 1. tur elemelerinde katılmıştı. Şirak, UEFA Kupası elemelerinde Romanya'nın takımı FCSB ile karşı karşıya gelmişti.

Şirak, Romanya'nın Fotbal Club Sporting Becali (FCSB) takımıyla karşılaşmış ve 3-0 yenik ayrılmıştı.

İLGİLİ HABERLER