Yaşam
  • 13.2.2020 01:05

Eski eş Ahu Yağtu’dan Cem Yılmaz - Serenay Sarıkaya açıklaması!

Atina tatilinde çekilen fotoğraflar ile ortaya çıkan Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz aşkı günlerdir magazin gündeminden düşmüyor... Serenay'ın itirafı ve Defne Samyeli'nin açıklaması sonrası usta komedyenin eski eşi Ahu Yağtu da konuştu.

2012 yılında dünyaevine girdiği Cem Yılmaz'dan 2013'te boşanan Ahu Yağtu, önceki akşam arkadaş grubuyla birlikte Bomonti’de bulunan bir restoranda yemek yedi.

Yemeğin ardından kapıda arkadaşlarıyla vedalaşan 41 yaşındaki oyuncu, aracını beklediği sırada gazetecilerle sohbet etti.

Ahu Yağtu’ya, eski eşi Cem Yılmaz ile meslektaşı Serenay Sarıkaya’nın sürpriz aşkıyla ilgili sorular yöneltildi.

SİZ DE SORARKEN UTANIYORSUNUZ

"SİZ DE SORARKEN UTANIYORSUNUZ"

Güzel oyuncu, “İlişkiyi nasıl değerlendiriyorsunuz? Cem Bey ile Serenay Hanım'ı yakıştırdınız mı?” sorusuna, "Bu konularla ilgili konuşmuyorum. Sizce bu konularla ilgili yorum yapabilir miyim? Farkındayım siz de sorarken utanıyorsunuz. Yüzündeki ifadeyi gördüm şu anda” cevabını verdi.

Defne Samyeli de 1,5 yıl aşk yaşayıp geçtiğimiz ekim ayında ayrıldığı Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya ile birlikteliği hakkında ilk kez konuştu.

Cem Yılmaz ile ilişkisinin Serenay Sarıkaya yüzünden bittiği iddia edilen 47 yaşındaki sunucuya, Atina sokaklarında çekilen fotoğraf sorulmuştu.

Samyeli, TV100'e yaptığı açıklamada, "Şimdilik hiçbir şey söylemeyeceğim. Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz" demişti.

Dün de yine TV100 mikrofonlarına konuşan sunucu, ikilinin aşkı kabul etmesinin ardından Defne Samyeli de sessizliğini bozdu. Gazetecilerin sorularına imalı yanıtlar veren Samyeli, aldatma sorularına da üstü kapalı şekilde cevapladı.

"Size magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün.”

Defne Samyeli'nin, 'Aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz' sorusuna verdiği yanıt şöyle:

"Benim açıklamam yok. Benim sadece söylediklerim var. Sadece size ilişkin yaptığım bir açıklamam var. Ben onunla ilgili bir netlik kazandırmak istedim.Söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası da hiç hoş olmaz, hiç yakışmaz."

KAYNAK : MİLLİYET

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER