Asayiş
  • 12.1.2022 17:08

Eski eşini yaktı: Kömür gibi olmuştu!

Türkiye'nin kanını donduran olay Ordu Fatsa'da yaşandı… Erkan Emiroğlu (38), eski Elvan Sözkesen'i (38) yaktı. Komşularının su dökerek müdahale ettiği talihsiz kadın, ağır yaralandı. Görgü tanıkları, "Saçı kömür gibi olmuştu" ifadesini kullandı. İşte son dakika haberinin detayları…

Son dakika haberi… Türkiye’nin kanını donduran vahşet! Eski eşini yaktı: Kömür gibi olmuştu!

Tüyler ürperten olay bu sabah Ordu Fatsa'da yaşandı… Erkan Emiroğlu, bir süre önce boşandığı 2 çocuğunun annesi Elvan Sözkesen'in yaşadığı siteye giderek, 7'nci kattaki evinin ziline bastı.

Son dakika haberi… Türkiye’nin kanını donduran vahşet! Eski eşini yaktı: Kömür gibi olmuştu!

Burada taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Erkan Emiroğlu, elindeki yanıcı madde olan jeli, eşinin üzerine döküp ateşe verdi.

KOMŞULAR YARDIMA KOŞTU

Alevler içinde kalan Elvan Sözkesen'in çığlıklarını duyan komşuları, yardıma koştu. Bidonlarla su taşıyarak Sözkesen'in üzerindeki alevleri söndüren komşuları, 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi.Gelen ambulansla Fatsa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan vücudunda ikinci derece yanıklar oluşan Elvan Sözkesen, buradaki müdahalesinin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Olay sonrası kaçan Erkan Emiroğlu, polisin çalışmasıyla yakalanarak, gözaltına alındı.

Elvan Sözkesen'in geçen günlerde Erkan Emiroğlu kendisini tehdit edince adliyeye giderek suç duyurusunda bulunduğu belirtildi.

Bu arada Erkan Emiroğlu ile Elvan Sözkesen'in binaya girip çıktığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

SON DAKİKA: SAÇI KÖMÜR GİBİ OLMUŞTU!

Elvan Sözkesen'in komşusu Yasemin Düzgüney, "Ben bağırma seslerini duydum. Kapıya çıktım ne oluyor diye. Sonra yukarıya baktım bir ateş yansıması var.

ESKİ EŞİNİ YAKTI!

Kapıyı açan olmayınca Emiroğlu, Sözkesen'i beklemeye başladı. Çocuklarını okula bıraktıktan sonra eve dönen Elvan Sözkesen, oturduğu dairenin önünde Emiroğlu ile karşılaştı.Ne oluyor diye seslendim. Baktım orada kadın yanıyor. Kadın yanıyor, su getirsenize dediler.Ben koştum eve leğenle su aldım. Kadının üzerine döktüm. Yeterli olmadı. Kapı benim peşimden açık olunca eve girdi. Direk onu duşa soktuk.

Üzerindekiler baya yanmıştı. Saçı kömür gibi olmuştu. Sonra su döktük. Üzerinde kıyafetleri yapışmıştı.Üzerindekiler baya yanmıştı. Saçı kömür gibi olmuştu. Sonra su döktük. Üzerinde kıyafetleri yapışmıştı.

İLGİLİ HABERLER