Spor
  • 23.3.2019 00:36

Eto'o'dan Barcelona ve Antalyaspor açıklaması

Antalyaspor ve Atiker Konyaspor formaları da giyen dünyaca ünlü Kamerunlu golcü Samuel Eto'o, ülkesinde verdiği röportajda Türiye'deki günleri ve geleceğe yönelik planlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Ülkemizde Antalyaspor ve Atiker Konyaspor formaları giyen dünyaca ünlü golcü Samuel Eto'o, ülkesi Kamerun'da verdiği röportajda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Futbol kariyerini Katar'da sürdüren 38 yaşındaki santrfor, "News du Cameroun" adlı internet sitesiyle gerçekleştirdiği söyleşide gelecek sezon kramponlarını asmayı düşündüğünü söylerken "Bir noktada futbolu bırakmam gerekecek. 39 yaşında yeni bir hayata başlamayı diliyorum. Ama Barcelona bana 40 yaşındayken '20 maç için gel.' derse o zaman oturur, düşünürüm." ifadelerini kullandı.

Emekliye ayrıldıktan sonra da futbolun içinde kalacağını söyleyen dünyaca ünlü yıldız, Kamerun Milli Takımı'nı çalıştırmayı kendisi için bir görev olarak addettiğini belirtirken Antalyaspor'daki günlerine ilişkinse şunları söyledi:

"Antalyaspor'da hem oyuncu hem de antrenör olarak görev yapmak, benim için büyük bir onurdu. Birkaç saat önce takım arkadaşım olan oyuncular, birkaç saat sonra öğrencim oluyordu. Onlara çok teşekkür ediyorum. Çünkü yönetimin aldığı karara saygı duydular ve benim futbol görüşümü takip ettiler. Bu sayede iyi bir dönem geçirdik. Hiç kimsenin hayal edemediği sonuçlar elde ettik."

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER