Medya
  • 27.2.2020 10:32

Evden kaçan 3 liseli kız İzmir'de bakın ne yapmış?

Evlerinden kaçan maceracı kızlar, barınma ve yiyecek konusunda pek sıkıntı çekmemişler.. Kızlar parklarda fotoğraf çektirerek para kazanmışlar..

Macera için evden kaçan liseli kızlar bakın ne yapmışlar!

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te, faili meçhul dosyalar aydınlatılırken kayıplar da bulunmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugün ekranlara gelen son bölümünde, 6 gün önce evlerinden kaçan ve dün İzmir'de bulunan üç liseli genç kızın konusu işlendi.

evden kaçan kızlar ile ilgili görsel sonucu

Bilindiği gibi, genç kızların anneleri Müge Anlı'nın programına katılmış ve canlı yayında detayları aktarmıştı. Gelen bir son dakika ihbarı neticesinde kızların İzmir'de olduğu tespit edilmiş Tuana Yıldız (16), Gülizar Soy (16) ve Buse Aydoğan, Konak'ta dün bulunmuştu. Müge Anlı, bu sevindirici gelişmeyi bugün canlı yayında anlatırken kızların bulunmasını sağlayan Fazıl Yavaş da programa konuk olarak katıldı. Yavaş, kızları bulma macerasını anlatırken Müge Anlı da bir izleyicisinden gelen fotoğrafı göstererek kızların neler yaptıklarına değindi. İşte, 26 Şubat Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşanan ve son dakika haberinin detayları...

MACERA İÇİN EVDEN KAÇAN LİSELİ KIZLAR BAKIN NE YAPMIŞLAR!

Programın bugün yayınlanan son bölümünde, Müge Anlı, kızların annelerini stüdyoda ağırladı. Müjdeli haberi bir kez de stüdyoda milyonlar önünde aktaran ünlü sunucu, kızların bulunmasını sağlayan izleyicisi Fazıl Yavaş'ı da ağırladı. Programın sıkı takipçilerinden olduğunu belirten Fazıl Bey, kızları bulma hikayesine değindi. Öte yandan, Müge Anlı, bir izleyicisinin gönderdiği fotoğrafı ekranlara getirirken kızların İzmir'de bulundukları sırada neler yaptığını da anlattı. Bu sırada ekranları başında olan milyonlar ve stüdyodakiler büyük şaşkınlık yaşadı!

LİSELİ 3 KIZ İZMİR'DE BULUNDU!

Endişeleri her geçen gün artan anneler seslerini Müge Anlı ile Tatlı Sert'te duyurdu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Türkiye'ye çağrıda bulundu.Üç genç kız, izleyicilerin verdiği adreste ortaya çıktı. Anlı, canlı yayın öncesi Tuana Yıldız, Gülizar Soy ve Buse Aydoğan'ın ailelerini arayarak müjdeli haberi verdi. 3 annenin korkuları telefon konuşmasından sonra sona erdi. Endişeli bekleyişleri son bulan 3 anne telefonla yakınlarına da haber verdi.

KIZLARIN BULUNMASINI SAĞLAYAN İZLEYİCİSİNİ STÜDYODA AĞIRLADI

Anlı, kızların bulunmasını sağlayan ihbarı yapan Fazıl Yavaş'ı da stüdyoda ağırladı. Fazıl Bey, kızların bulunma hikayesini anlatırken, şu sözleri kullandı: "Sabah programı izledim. Ben bugün bu kızları bulurum dedim. İçime de doğmuş. Buca'ya gitmiştim. Buca ya da Konak tarafında kızların bulunacağını düşünüyordum."

Müge Anlı araya girerek, Fazıl Bey'e 'Sen eşine bu kızları bulacağını söylediğinde ne dedi?' sorusunu sordu.

Fazıl Bey, 'Benim söyleyip de başıma gelen şeyler olduğu için bul gel dedi o da' sözlerini kullandı. Kızları bulma serüvenini anlatmaya devam eden Fazıl Bey, 'Buca'dan belediye otobüsüne bindim. En arkaya oturdum. Benden 5-6 durak sonra kızlar bindi. En arkaya, bana bakan koltuklara doğru oturdular. Daha sonrasında baktığımda kayıp kızlar olduklarını anladım. Konak'a gidiyordu zaten otobüs. Onlar da kendi aralarında nerede ineceklerini konuşuyorlardı' sözlerini kullandı.

Fazıl Yavaş, kızları bulma hikayesinin devamında şunları anlattı;

Polisi aradıktan sonra Yunus ekipleri arkadaş telefonu kapatmamamı söylediler. Zaten otobüsten indikten 6-7 dakika sonra yakalanmışlardı. Polis ekipleri müdahale etmişlerdi.'

İZMİR'DE BUNU YAPMIŞLAR!

Müge Anlı, bir izleyicisinden gelen fotoğrafı göstererek evden kaçan kızların İzmir'de para kazanmak için bir yöntem bulduğunu söyledi. Anlı, kızların yöresel kostüm giydiklerini ve yanlarına gelenlerle fotoğraf çektirerek para kazandıklarını söyledi.

Fazıl Bey de söze girerek, kızları gördüğü sırada kıyafetlerin yanında olduğunu belirtti.

 

İLGİLİ HABERLER