Yaşam
  • 17.3.2020 16:35

Evlilik Programının ünlü ismi Cansel Çördük Koronavirüse yakalandı

Türkiye'nin en ünlü gelin adayları arasındaydı.. 
Ahlaksız sözde evlendirme programı Kısmetse Olur'un yarışmasıcısı Cansel Çördük, Amerika'da koronavirüse yakalandığını açıkladı. Koronavirüsle bu zamana kadar dalga geçtiğini söyleyen Çördük, 'Çok ağır geçiriyorum çok zor nefes alıyorum' dedi.Kısmetse OIur yarışmasıyla tanınan olay gelin adayı Cansel Çördük koronavirüse yakalandı.

Ahlaksız programla tanınan isim koronavirüse yakalandı! 'Bu zamana kadar dalga geçiyordum, şimdi çok ağır geçiriyorum'

Kısmetse Olur programının fenomen yarışmacısı Cansel Çördük, sosyal medya hesabından Amerika'da koronavirüse yakalandığını söyledi. Cansel Çördük ile ilgili görsel sonucu

Yıllar önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programında adını duyuran ve şimdilerde Amerika'da yaşayan Cansel Çördük, koronavirüse yakalandı. Instagram hesabından paylaşım yapan Çördük, "Birkaç dakika önce testim pozitif çıktı ve karantinaya alındım" diyerek takipçilerine kötü haberi verdi.

Cansel Çördük ile ilgili görsel sonucu

KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Cansel Çördük ile ilgili görsel sonucu

Fenomen gelin adayı Cansel Çördük, yaptığı paylaşımda kötü haberi şu sözlerle verdi: "Birkaç gündür öksürük, nefes darlığı çektim ama çok ciddiye almadım çünkü hep bunlardan şikayet ediyordum. Zaten nefes darlığı vs hep vardı çocukluğumdan beri. Bu koronavirüs olayı bana bulaşmaz diye düşünsem bile hep temiz, hijyenik kaldım yaşıma rağmen. Yakalandığımı birkaç dakika önce öğrendim karantinaya alındım. Yaşım 23 olmasına rağmen çok ağır geçiriyorum çok zor nefes alıyorum yaşımdan dolayı. Beni hasta olarak kabul ettiler yaşlıları etmiyorlar... Zaten çocukluğumdan beri olan nefes darlığımı çok ağır çekiyorum bana bakan hemşire kadın bir siyahi ve bir sürü insanın işten kaçıp eve kapandığını söyledi. Bu kadın para için burada değil... Ve evet böyle insanlar hala var. O yardım etmek istiyor. Açıkçası bu koronavirüs şeyiyle dalga geçiyordum, beni ele geçirene kadar. 2 hafta karantinada kalacağım. Asla evden çıkma! Ben atlatacağım ama 53 yaş ve üstü hayır."

Cansel Çördük ile ilgili görsel sonucu

 

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER