Gündem
  • 25.3.2019 15:08

Fahrettin Altun paylaştı! 'İşte Erdoğan'ın arkasındaki güç bu'

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gelen bir mektubu"İşte Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındaki güç bu!" başlığıyla sosyal medya hesabından paylaştı.

İstanbul Beylikdüzü'ndeki bir Kur'an kursunun 9 öğrencisi, dualarla dolu mektup göndererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kurslarına davet etti.

Zehra, Melisa, Gizem, Medine, Esma, Beyzanur, Ravzanur, Ebrar ve Rüveyda adlı 9 Kur'an kursu öğrencisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazarak kurslarına ziyarette bulunmasını talep etti.

"Esselamu Aleyküm Tayyip Dedemiz" diye başlayan mektupta şu ifadeler yer alıyor:

"Türk milletimizi içinde bulunduğu bu bataklıktan yaptığın ve yapacağın iyilik ve hayırlar ile çıkardığın ve tüm Muhammed (S.A.V) ümmetine sahip çıktığın için binlerce kez teşekkür ederiz. Teheccüd namazlarımızın sonunda dualarımız hep seninle. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Bu dava hiçbir zaman son bulmasın, amin.

Hani derler ya cennet ehli az olurmuş. Biz de cennet bahçesinde dokuz talebeyiz. İnşallah bu mektubu okursun. Dokuzumuz da sizin ve hanımınızın kursa gelmesi için dualar ediyoruz. Hepimiz bu devlet, bu vatan için elimizden geleni yapacağız. Gerçekten sizi dört gözle bekliyoruz. Bunun hürmetine size 50 hatim 156 Yasin-i Şerif hediye ediyoruz."

"İşte Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındaki güç'

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun da Kur'an kursu öğrencilerinin mektubunu sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştı. Altun, paylaşımında "Cumhurbaşkanımız Anadolu'dan tüm mazlum coğrafyalara kadar 7'den 70'e milyonların duasında. Güzel yürekli yavrularımızın gönderdiği içten mektup. 'Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Bu dava hiçbir zaman son bulmasın'... İşte Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındaki güç bu!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Çocuklar bile sonunda gördü sandıktan fazla oy aldım havasına kapılıp kendisini islamın halifesi ilan edenler namaz vakti ezana icazet etmiyor mitinglerde toplantılarda fitne fesat yapıyor iftira atıyor yalan konuşuyor günaha giriyor çocuklarda bunu görmüş Allah günahlarını af etsin diye 50 hatim 156 Yasin-i Şerif hediye etmişler iyide bunlar ölülere hediye edilir dinle işi olsa zaten farz namazlarına uyar ibret almak içinde bol bol yasin okurdu bunu bilmiyorlar mı.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER