Spor
  • 28.3.2020 12:38

Falcao : Panik yapmayın Türkiye çok güvenli

Falcao ve Muslera'dan ailelerine: Türkiye çok güvenli

Koronavirüs kabusu yaşayan Galatasaray’ın yıldızları Falcao ve Muslera’nın kendilerine “Yanımıza dönün” çağrısı yapan ailelerine , “Burada tüm önlemleri aldılar. Türkiye çok güvenli” dediği öğrenildi.

Galatasaray şu ana kadar koronavirüs kabusunu en fazla hisseden kulüp durumunda… Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Yusuf Günay'ın testlerinin pozitif çıkmasıyla büyük şok yaşayan Sarı-Kırmızılılar'da yetkili mercilerin ülke genelinde aldığı önlemler sonrası panik havası yok.

GELİŞMELERİ TAKİP EDİYORLAR

Cimbom'un iki yıldızı Falcao ve Muslera'nın ailelerinin de gelişmeleri büyük bir endişe ile takip ettiği hatta iki futbolcuya "Yanımıza dönün" çağrısı yaptığı belirtildi ancak hem Falcao'nun hem de Muslera'nın ailelerine, "Bizi sakın merak etmeyin. Çok iyiyiz. Burada bütün önlemler alındı. Türkiye şu anda çok güvenli" yanıtını verdiği öğrenildi.

 KİMSEDEN DÖNME TALEBİ YOK

Galatasaray'da şu ana kadar hiçbir yabancı futbolcudan yönetime "Evime dönmek istiyorum" diye bir talep gelmedi. Sarı- Kırmızılılar evlerinde bireysel çalışma programına devam ediyor.

KAYNAK: TAKVİM

İLGİLİ HABERLER