Gündem
  • 24.3.2019 09:42

Fatih Portakal'ı seçim heyecanı sardı

Eline anket ulaştığını ve pazar akşamı çekişmelerin yaşanacağını söyleyen Fatih Portakal, her seçim öncesi olduğu gibi yine umutlu.

Her seçim döneminde FOX TV spikerleri Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya, sonuçlardan önceki ve sonraki tavırlarıyla haber oluyor.

Seçim sonuçlarını görünce suratı asılan Fatih Portakal, her seçim öncesi iddialı ve hevesli bir görüntü sergiliyor.

ghjkl.jpg

Fatih Portakal'ın seçim heyecanı

"HEYECANLI BİR PAZAR AKŞAMI OLACAK"

31 Mart yerel seçimleri öncesi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Fatih Portakal, "Bir araştırma oranı geldi. Tablo o ki, çok heyecanlı bir pazar akşamı yaşayacağız; hem Ankara hem de İstanbul için. Geçenlerde duymuştum, 1963’ten beri yerel seçimlerde İstanbul ve Ankara için parti benzerliği varmış. Bakalım kurala dönüşmüş bu durum değişecek mi? E o zaman haydi sandığa." ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'ın seçim heyecanı

 

Fatih Portakal'ın seçim heyecanı

Fatih Portakal'ın seçim heyecanı

Yorumlar (1)

  • - Cumhur

    Milletim bunlara propaganda yapsınlar diye rızkından kesip para ödüyor onlarda çanta bastırmış Rizeli AKP AKP, Rize' li ORÇAY şirketine Çay paketletmiş bunları kapı kapı dolaşıp milletin parasını yine millete dağıtıyor adeta milletin parası ile millete efendilik yapıyorlar; biz size bedava çanta veriyoruz çay veriyoruz sizde bize oy verin diyorlar ; yahu YSK yasakları başladı ( YSK nın bu adayı diskalifiye etme yetkisi var) böyle şeyleri dağıtamazsınız suçtur ödeneği harcadınız harcadınız geriye kalan parayı hazineye yani yine millete geri vermek zorundasınız ; ama kanunu kim takar bunlar kibirleşti firavunlaştı şımardı ders verme zamanı geldi ders vermeyenin kanı kurusun.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER