Spor
  • 26.10.2021 19:43

Fatih Terim 7 futbolcunun biletini kesti

Galatasaray'da devre arası büyük transfer yapılacak. Sarı-kırmızılı takımda Fatih Terim, performansından memnun kalmadığı 7 futbolcu ile yolların ayrılmasını istiyor.

Fatih Terim, Galatasaray'da 7 futbolcunun biletini kesti. Deneyimli teknik adam, çok fazla forma şansı vermediği ve performansından memnun kalmadığı bu oyuncularla devre arasında yolları ayırmayı planlıyor.

Fanatik'te yer alan habere göre; şu anda kadroda şans vermek zorunda olduğu Babel'in de olduğu listeyi yönetime ilettiği öğrenildi.

İŞTE GÖNDERİLECEK İSİMLER

Fatih Öztürk

Bu sezon 1 dakika dahi süre alamadı. Terim, Muslera'yı zorlayacak bir kaleci istiyor. Gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

 

Fatih Terim 7 ismin biletini kesti #1

 

Gustavo Assunçao

Büyük hayal kırıklığı. 2 maçta 135 dakika süre aldı. Bu seviyelerde değil. Yabancı 6 numara transferi için gönderilebilir.

 

Fatih Terim 7 ismin biletini kesti #2

 

Ryan Babel

17 maçta süre aldı 1 asist yapabildi. Yüksek maliyeti nedeniyle istenmeyenlerin başında geliyor.

 

Fatih Terim 7 ismin biletini kesti #3

 

Aytaç Kara

7 maçta 300 dakika süre aldı. Terim'in gözüne giremedi. Sezon başı gitmesi gündemdeydi ancak olmadı. Devre arası kiralanabilir.

 

Fatih Terim 7 ismin biletini kesti #4

 

DeAndre Yedlin

Sacha Boey'in yokluğunda mecburiyetten oynadı. Terim, yerli bir sağ bek transferi istiyor. Gerçekleşirse Yedlin gönderilecek.

 

Fatih Terim 7 ismin biletini kesti #5

 

Sofianne Feghouli

32 yaşındaki futbolcunun sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Sezon başı gönderilmek istendi ancak gitmedi. 12 maçta 2 gollük performansı var. Kulüp hem maliyetinden hem de performansından dolayı göndermeye sıcak bakıyor.

 

Fatih Terim 7 ismin biletini kesti #6

 

Mbaye Diagne

Bir iyi bir kötü! Çok mutlu bir görüntü çizmiyor. 14 maçta 3 gollük performans sergiledi. Teklif gelirse devre arasında satılacak.

 

Fatih Terim 7 ismin biletini kesti #7

 

 

İLGİLİ HABERLER