Spor
  • 29.3.2020 11:31

Fatih Terim görevi bırakıyor mu?

Koronavirüse testi pozitif çıkan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in hastanede tedavisine devam edilirken görevini bırakacağına dair iddialar ortaya atıldı. Gündemde büyük yankı uyandıran iddia sonrası konuya açıklık getirildi.-

Koronavirüse yakalanan Fatih Terim'in tedavisine hastanede devam edilirken, taburcu olduktan sonra sarı-kırmızılı takımdaki görevini bırakıp emekliliğe ayrılacağı iddia edildi. Deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesinin olmadığı ortaya çıktı.

Spor dünyası deneyimli teknik adama destek yollarken, Terim de sosyal medyadan yaptığı açıklamada daha iyi olacağının mesajını vermişti. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti. Ancak gelen bilgilere göre deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesi olmadığı öğrenildi.

Emekliliğe daha çok var

Fatih Terim'in hastalığını atlatmasından sonra kariyerine nokta koyarak emeklilik kararı alacağı iddia edilmişti. Ancak tecrübeli hocanın böyle bir fikrinin olmadığı, iyileşir iyileşmez Florya'ya döneceği ifade edildi. Bu durum taraftarları memnun etti.

Çalışmalarını sürdürüyor

Galatasaray için çalışmalarını da sürdürüyor. Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi sürekli temas halinde bulunan tecrübeli teknik adam, FIFA'nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı. Terim'in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacak.

Kaynak: Sabah

İLGİLİ HABERLER