Medya
  • 10.11.2019 22:15

Fatih Tezcan : En büyük Kemalist Fetullah Gülen'dir

Fatih Tezcan bu kez de Atatürk'e ateist ve diktatör dedi..

29 Ekim'de Atatürk ile ilgili "Milletin egemenliğinden rakı bardaklarına sığınan İslam düşmanı" ifadelerini kullanan ve hakkında Atatürk'e hakaretten dava açılan Fatih Tezcan, 10 Kasım'ı da boş geçmedi.  Tezcan, bu kez de Atatürk'e ateist ve diktatör diye yüklendi.

29 Ekim'de Yeni Şafak gazetesinde yer alan Atatürk reklamına “‘Cumhuriyet’i getiriyorum’ yalanıyla başa geçtikten sonra devlet ve millet düşmanlarına verdiği sözlerin gereği olarak 15 sene cumhurdan kaçan, milletin egemenliğinden rakı bardaklarına sığınan bir İslâm düşmanını, 3 kuruş için tepenize oturtmaya değer miydi...” sözleriyle tepki gösteren ve hakkında dava açılan Tezcan, 10 Kasım'ı da boş geçmedi.

Tezcan, "Kardeşlerim! Biz millete Türk-İslâm düşmanlarının ‘M.Kemal Projesi’ni anlatmanın derdindeyiz.Ateist diktatör M.Kemal’i anmak (?!) şöyle dursun, daima ifşa ederiz. Ama biz Kemalist değiliz, TAHRİK VE HAKARET ETMEYİZ! Sâkin. Davaya zarar vermemek için 10Kasım ‘da daha sâkin." ifadelerini kullandı.

Hızını alamayan Tezcan, yaşayan en büyük Kemalist'in, FETÖ elebaşı Gülen olduğunu iddia ederek şunları söyledi:

“Yaşayan en büyük Kemalist, Fetullah Gülen'dir” dediğimde anlamayanlar buradalar mı? Ey Kemalistler! Müslüman Türkler’i senelerce birlikte kontrol altında tuttuğunuz FETÖ'cü yoldaşlarınız ABD’de zor durumdalar ve size artık alenen mesaj gönderiyorlar! Sarılın siz Kardeşsiniz!"

 

Yorumlar (3)

  • - ASABİ

    FETÖ DESTEĞİYLE AİLECE SALTANATA GİDECEK DURUMDAYKEN SAKIN SENİ VE AİLENİ ATATÜRKÇÜLER Mİ ALAŞAĞI ETMİŞ OLMASIN? ATATÜRKÇÜLERE, KEMALİST ORDUYA FENA DİŞ BİLEMİŞSİN. FETÖYE DE DİŞ BİLİYORSUN. AMA YEMEZLER. SENDEN FETÖCÜ OLUR AMA ATATÜRKÇÜLERDEN ASLA OLMAZ.

  • - ASABİ

    BU FATİH TEZCAN DENEN ŞAHSIN GERÇEKTE ADI FATİH Mİ? YA DA BAŞKA ADI DA VAR MI? MESELA MUSTAFA? BABA ADI, ANNE ADI, BABASININ MESLEĞİ, ANNESİNİN MESLEĞİ HATTA KENDİ ADI BİLE GERÇEK DEĞİL GİBİ. KARDEŞLERİ VARSA İSİMLERİ? BANA BAMBALKA BİR HAYAT HİKAYESİNE SAHİP GİBİ GELİYOR.

  • - CUMHUR

    Hem keşke Yunan galip gelseydi derler hemde utanmadan Atatürk'ün mirası üzerine otururlar içleri sızlayarak zoraki anmak zorunda kalırlar böyle hainlik görülmedi.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER