Spor
  • 19.7.2009 15:37

F.BAHÇE'NİN RAKİBİ İSTANBUL İÇİN İDDİALI KONUŞTU

SİSA:HEDEF AVANTAJLI SKOR
BUDAPEŞTE - 48 yaşındaki teknik adam Macaristan spor medyasına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile deplasmanda yapacakları maçtan iyi bir skorla ayrılarak turu Budapeşte'de geçmek istediklerini ifade etti.
Bu arada dün gece Siofok kentinde oynanan Macaristan Süper Kupa finalinde Debrecen'e 1-0 yenilen Honved'in ortaya koyduğu futbol beğenilmedi.
Macar spor medyası, Honved'in ortaya koyduğu futbolun umut vermediği görüşünde birleşirken, Budapeşte ekibinin Fenerbahçe karşısında işinin zor olduğu yönünde başlıklar attı.
Geçen sezon ligi 14. sırada bitirmesine rağmen Macaristan Kupası'nı müzesine götürmeyi başaran Honved, ligi şampiyon bitiren Debrecen ile dün gece Siofok kentinde oynadığı Süper Kupa maçından 1-0 mağlup ayrılarak taraftarlarını üzdü.
Macaristan'ın Ferençvaroş ve Ujpeşt'ten sonra en büyük taraftar kitlesi olan Honvedli taraftarların, 30 Temmuz'da İstanbul'da oynanacak maça gelmek için kulüpten yardım talebinde bulundukları, taraftarların İstanbul'a gelebilmesi için Honved Kulübü'nün bir Macar turizm şirketi ile anlaşacağı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER