Spor
  • 30.9.2011 03:08

FENERBAHÇE EMRE'YE SERVET VERİYOR!..

Fenerbahçe yönetimi milli futbolcuya 35 yaşına kadar takımda tutmak için 4 yıllık sözleşke teklif etti.Emre 4 yılda Fenerbahçe'den 14 milyon euro alacak.
Yıllık ücreti de hesaplandığında Emre için kulübün kasasından yaklaşık 35 trilyon lira para çıkacak.
2008 Haziran’ında Newcastle’dan transfer edilen milli futbolcu, 4 yıllık yeni bir sözleşme imzalamak için F.Bahçe yönetimiyle söz kesti.
FENERBAHÇE’de, sözleşmesi 2012 Mayıs’ında sona erecek olan Emre Belözoğlu ile yönetim, 4 senelik yeni bir mukavele imzalanması konusunda prensip anlaşmasına vardı.
Geride bıraktığımız üç sezonda, gerek saha içindeki başarılı performansı ve gerekse F.Bahçe taraftarı olduğunu her fırsatta ilan etmesi nedeniyle sarı lacivertlilerin en beğendiği futbolcular arasına giren Emre, yöneticilerle görüşerek sözleşmesini 4 yıl daha uzatmak istediğini bildirdi. 31 yaşındaki milli futbolcudan son derece memnun olan yönetim de olumlu cevap verdi. Yılda 3.5 milyon Euro alan Emre ile önümüzdeki günlerde yeni mukavele yapılacak.
Selçuk Şahin sevinci
Öte yandan F.Bahçe, yarın İstanbul BŞB ile yapacağı lig maçının hazırlıklarını tek antrenmanla sürdürdü. Önceki gün Gökhan Gönül ve Mehmet Topuz’un takımla çalışmalara başlamasının ardından, dün de Selçuk Şahin takımla birlikte çalıştı.
HÜRRİYET

İLGİLİ HABERLER