Spor
  • 28.5.2020 10:05

Fenerbahçe Manquillo'nun peşinde

Sağ bek için Manquillo iddiası

Fenerbahçe için İngiltere’den bir iddia geldi. Sarı- Lacivertliler’in, Newcastle ile sözleşmesi sona erecek olan Javier Manquillo ile ilgilendiği öne sürüldü.

Sağ bekte görev yapan İspanyol futbolcu için ülkesinden Sevilla ve Real Betsin’in de devrede olduğu kaydedildi. 26 yaşındaki oyuncu, daha önce Liverpool, Atletico Madrid ve Marsilya formaları giymişti. Manquillo, bu sezon 15 resmi maçta oynadı ve 1 asist yaptı.

Riva'yı Emre Belözoğlu istedi

Sarı-Lacivertliler, TFF’nin Riva Tesisleri’nde kampa, kaptan Emre Belözoğlu’nun talebiyle girdiği ortaya çıktı. Emre, izole ve daha sakin bir yer olduğu için burayı seçti.

Fenerbahçe, sürpriz bir şekilde Samandıra Tesisleri yerine TFF’nin Riva Tesisleri’nde 1 haftalık kampa girmişti.

Buradaki tesis çalışanlarına ilk olarak koronavirüs testi uygulandı ve önceki gün çalışmalar başladı. Sarı-Lacivertliler’de bu kampın mimarının kaptan Emre Belözoğlu olduğu ortaya çıktı. Emre, yönetimle görüşerek izole ve sakin olan Riva Tesisleri’nin kamp için ideal seçim olacağını söyledi. Ayrıca buranın, futbolcularının birçoğunun evine de yakın olduğunu dile getirdi. Bunun üzerine yönetim, TFF ile iletişime geçerek tesislerin uygunluğunu sordu. Müsait olduğu bilgisi gelince, Riva Tesisleri’ndeki kamp başladı.

 

İLGİLİ HABERLER