Spor
  • 30.10.2019 22:49

Fenerbahçe ve Galatasaray Berat için savaşıyor

Teklif yapmaya hazırlanıyorlar!

Gençlerbirliği forması giyen 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Berat Ayberk Özdemir için Galatasaray ve Fenerbahçe transfer yarışına girdi.

Gençlerbirliği'nin genç yıldızı Berat Ayberk Özdemir, yeteneğiyle büyük kulüplerin dikkatini çekti.

Habertürk'ün haberine göre; takımı ligde istediği sonuçları alamasa da orta sahada görev yapan 21 yaşındaki genç futbolcunun Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş'ın radarında olduğu, Avrupa'dan da birçok kulübün takibinde olduğu öğrenildi.

AVRUPA TAKIMLARININ RADARINDA

Gençlerbirliği altyapısına 8 yaşında dahil olan ve bütün kategorilerde görev yaptıktan sonra A takıma yükselen Berat, geçen sezon TFF 1. Lig'de gösterdiği performansla, Gençlerbirliği'nin Süper Lig'e dönmesinde başrolü oynayanlardan biri olmuştu. Genç futbolcunun Southampton başta olmak üzere İngiltere, İtalya ve Almanya'dan da ekiplerin de radarına girdiği belirtildi.

GALATASARAY VE FENERBAHÇE TEKLİFE HAZIRLANIYOR

Berat'ı hem genç milli takımlarda hem de Gençlerbirliği'nde uzun süredir takip eden Fenerbahçe ile Galatasaray'ın gözlemcilerinin raporlarının olumlu olduğu ve kısa süre içerisinde resmi teklif için Gençlerbirliği'nin kapısının çalmaya hazırlandıkları öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER