Spor
  • 25.3.2020 17:24

Fenerbahçeli futbolcu Koronavirüsden hastaneye kaldırıldı

Fenerbahçe'de corona virüsü salgını konusunda bir son dakika gelişmesi yaşandı. Fenerbahçe, bir oyuncusunda ve bir sağlık heyeti çalışanında corona virüsü bulgularına rastlandığını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü, bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında corona virüsü bulgularına rastlandığını duyurdu.

Sarı lacivertli ekip bugün Samandıra'da toplanarak tüm futbolcuları ve personeli corona virüsü testine tabi tutmuştu.

Yapılan test ve tetkikler neticesinde bir futbolcuda ve bir sağlık heyeti çalışanında COVID-19 bulgularına rastlandığı açıklandı.

İSİMLERİ AÇIKLANMADI

Fenerbahçe'de corona virüsü bulgularına rastlanan oyuncunun ve sağlık heyeti çalışanın ismi henüz resmiyet kazanmadı.

MUSTAFA CENGİZ'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de katıldığı canlı yayında sarı lacivertli camiaya geçmiş olsun dileklerini iletti.

"Haklı çıkmaktan utanıyoruz. Galatasaray kulübü ve Fatih Terim adına konuşuyorum. Zorla maçı seyircili oynatıp puan almakla suçlayanlar utanır mı acaba? Tek başımıza mücadele verdik ama yanlış değerlendiren kesimler oldu. Bizi eleştiren arkadaşlarımız utanırlar. Fenerbahçe Kulübüne de geçmiş olsun diliyorum. İnşallah atlatırlar."

Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır. Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.


 

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER