Spor
  • 30.7.2009 00:14

'FENERBAHÇE'NİN GÜCÜ BİZDEN 10 KAT DAHA BÜYÜK!..'

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Honved'in teknik direktörü Tibor Sisa, Fenerbahçe karşısında az şansları olduğunu, bu şansı lehlerine çevirmeye çalışacaklarını ifade etti.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantı odasında maçla ilgili değerlendirme yapan teknik direktör Sisa, yarınki maçın ne kadar zor geçeceğini bildiğini ifade ederek, ''Fenerbahçe'nin gücünü biliyoruz. Yarın ne kadar zor geçeceğinin de farkındayız. Az bir şansımız olduğunu da biliyoruz. Bu şansı elimizden geldiği kadar Honved yararına çevirmek için her şeyi yapacağız'' diye konuştu.

Fenerbahçe'ye karşı oynayacak olmaktan memnuniyet duyduklarını kaydeden Sisa, şöyle konuştu:

''Fenerbahçe'ye sonuna kadar saygı duyuyoruz. Yeni bir takım kurduk ve bu takımla elimizden gelen her şeyi yapacağız. Fenerbahçe taraftarının ne kadar takımlarının arkasında olduğunu biliyoruz. Fenerbahçe'nin gücünün bizden en az 10 kat büyük olduğunun farkındayız. Macaristan'daki maç seyircisiz oynanacak ama taraftarımızın bizi dışarıdan da olsa içtenlikle destekleyeceğinden eminiz. Takımdaki oyuncuların hepsinin star olduğunu biliyoruz. Bunlara karşı teker teker önlem düşünmüyoruz. Takım halinde bütün oyuncularımızla Fenerbahçe'nin starlarına önlem almayı düşünüyoruz.''

-ZSOLNAİ: ''KOLAY TESLİM OLMAYACAĞIZ''-

Basın toplantısına katılan futbolcu Robert Zsolnai de Fenerbahçe'nin gücünü bildiğini ifade ederek, ''Ama kolay teslim olmayacağız'' dedi.

Fenerbahçe'ye karşı oynayacak olmanın büyük bir gurur olduğunu anlatan Zsolnai, şunları kaydetti:

''Fenerbahçe'nin oyuncularının değerlerini ve starlıklarını biliyoruz. Hepsinden çekiniyoruz ama takım halinde her şeyi yapıp, kolay teslim olmayacağız. Takımımız son aylarda komple değişti. Arkadaşlarımızla aramızda Fenerbahçe gibi bir takımla oynayıp kendimizi Avrupa'da göstermek için elimizden geleni yapacağımızı konuşuyoruz.''

İLGİLİ HABERLER