Spor
  • 31.8.2008 03:42

FENERBAHÇE'YE RAKİBİNDEN MÜJDELİ HABER...

Sporx'in haberine göre; Porto'nun adeta herşeyi durumunda olan yıldız isim Ricardo Quaresma'nın bu gece geç saatlerde Milano'ya gelerek Inter ile resmi sözleşme imzalayacağı öne sürülüyor.
İtalyanların ünlü spor gazetesi Gazzetta dello Sport'a göre Quaresma Pazar günü resmen Inter Milan'lı olacak. Inter'in Quaresma'yı basına tanıtmak için özel bir organizasyon hazırladığı ve Portekizli ismin Inter'in yaz döneminde kadrosuna kattığı son isim olacağı belirtiliyor.
İtalyan medyasındaki haberleri Portekiz basını da desteklerken şu ana kadar iki kulüpten de resmi bir açıklama gelmiş değil. Fakat ortaya çıkan bu haberlerin, Quaresma'nın uçağına kadar indirgenmesi artık bu transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.
Fenerbahçe'nin Devler Ligi'nde bir bakıma gruptan çıkma adına en büyük rakipi olan Porto'da Quaresma, Bosingwa, Postiga gibi yaz döneminde kaybedilen oyuncular listesine eklenecek ve Portekiz ekibi önemli bir güç kaybı yaşayacak. Porto'da Quaresma'nın gidişiyle morallerin bozulacağı ve takımın havasında sorunlar oluşabileceği de bir gerçek.

İLGİLİ HABERLER