Asayiş
  • 18.1.2020 14:15

FETÖ Hakan Şükür'ü dolandırdı "Bütün birikimimizi kaybettim"

FETÖ'cüler Hakan Şükür'ü dolandırdı mı... "Bütün birikimimizi kaybettik"

Hakan Şükür, videosunda ABD’de güvendiği insanlar tarafından dolandırıldığını açıkladı.

Eski AKP milletvekili ve futbolcu olan firari FETÖ’cü Hakan Şükür, Youtube kanalından yaptığı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Türkiye’den ABD’ye kaçan Şükür’ün orada da FETÖ’cülerle ilişkileri devam etmişti.

Hakan Şükür, videosunda ABD’de güvendiği insanlar tarafından dolandırıldığını açıkladı.

“BİRİKİMİMİZİ GETİRMİŞTİK BUNLARIN HEPSİNİ BİZ KAYBETTİK”

Şükür şu ifadeleri kullandı:

“Burada da hem onu da söyleyeyim arkadaşlar, onunla ilgili de bir soru gelmiş. Amerika'da yaşarken çok güvendiğiniz arkadaşlarınızla dolandırılmaya varan şeyler yaşadım ben.

Bunun ismi onlar adına dolandırma mı? Onlar ticaret diyorlar, ben dolandırma diyorum. Yani bir işi bilmemek veya bir işin sıkıştığı anda parasını kullanmak dolandırıcılıktır.

Ben buraya kendi çapımda çocuklarımın sigortasını bozarak, İsviçre'de biraz da birikimimizi getirmiştik. Bunların hepsini biz kaybettik. Esnaflık bilmediğimiz için lisan bilmediğimiz için bazı hatalar yaptık, yanlışlar yaptık kaybettik.

Bunların içerisinden çıkabilmek çok zor. Yani bir tarafta ciddi sıkıntılar yaşıyorsunuz, Türkiye'den gelmişsiniz, ayakta kalmaya çalışıyorsunuz, güvendiğiniz insanlarla bir şey yapalım derken bir de onlardan tokadı yiyorsunuz. Sınav içerisinde sınav derler ya öyle bir şey.

Bunları yaşamak beni ve aileme tabi ki çok yıprattı. İçe kapandık. Kimseyle görüşmüyoruz. Çocuklarımızın eğitimine kendimizi adadık.”

Odatv.com

 

İLGİLİ HABERLER