Spor
  • 14.4.2021 16:11

Florya'da Omar Elabdellaoui sürprizi

Galatasaray'da uzun süredir sahalardan uzak kalan Omar Elabdellaoui, Florya'da teknik heyet ve takım arkadaşlarını ziyaret etti.

Galatasaray'da Omar Elabdellaoui, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim ve takım arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Yaklaşık 4.5 aydır sahalardan uzak olan Omar Elabdellaoui, Galatasaray'ın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanı ziyaret etti.

Omar Elabdellaoui, teknik direktör Fatih Terim ile bir konuşma gerçekleştirirken takım arkadaşları ile de hasret giderdi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Bugün ABD'den dönerek Florya'da takımımıza bir ziyaret gerçekleştiren oyuncumuz Omar Elabdellaoui'nin tedavi süreci, sponsor hastanemiz Liv Hospital ile birlikte ABD'de bulunan ve kornea yaralanmalarında dünyanın bir numarası olarak kabul edilen bir klinik tarafından ortak şekilde yürütülüyor." ifadeleri kullanıldı.

Omar Elabdellaoui'nin ilk müdahalesinin Türkiye'de yapıldığı, daha sonra ABD'de göz kapağından bir operasyon geçirdiğinin bildirildiği açıklamada, "Bundan sonraki süreçte ilk olarak kök hücre nakli ve ardından da kornea operasyonu planlanıyor. Ümit ediyoruz, bu süreç başarıyla tamamlandıktan sonra öncelikle sağlığına kavuşacak, ardından da futbola dönecek." denildi.

İLGİLİ HABERLER