Spor
  • 28.6.2019 20:23

Galatasaray 3 bombayı birden patladı..

Galatasaray Transferde 3 bombayı birden patlattı.. Sarı kırmızılılardan akşam saatlerinde ardı ardına transfer haberleri geldi.

Galatasaray, Ryan Babel ile 3 yıllık sözleşme imzaladı..

Galatasaray, Ryan Babel ile 3 yıllık sözleşme imzaladı

Galatasaray Kulübü'nün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama şu şekilde: 

"Profesyonel futbolcu Ryan Guno Babel ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre her bir futbol sezonu için Futbolcuya net 2.500.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Ayrıca Şirketimiz bu dönem içerisinde Futbolcuya imza parası olarak net 2.000.000 EUR ödeyecektir."

Galatasaray, Adem Büyük'ü transfer ettiğini açıkladı.

Galatasaray

Tecrübeli futbolcuyla iki yıllık anlaşma sağlayan sarı-kırmızılılar, Adem Büyük'e ilk sezon için 3,5 milyon TL, ikinci sezon için ise 4 milyon TL ödeyecek..Son dakika haberine göre Galatasaray, bir transferi daha bitirdi. Dakikalar aralığıyla önce Babel'i açıklayan Galatasaray, bu kez Adem Büyük'ü transfer ettiğini duyurdu.

GALATASARAY TRANSFERİ RESMEN AÇIKLADI!

Galatasaray'dan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:"Profesyonel Futbolcu Adem Büyük ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 2 sezon için anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre Futbolcuya 2019-2020 sezonu için net 3.500.000 TL ,2020-2021 sezonu için ise net 4.000.000 TLsabit transfer ücreti ödenecektir"

Valentine Ozornwafor
 

Galatasaray'dan bir transfer daha! Ryan Babel ve Adem Büyük'ü renklerine bağladığını üst üste yaptığı açıklamalarla duyuran Galatasaray, Valentine Ozornwafor'u transfer ettiğini de açıkladı

Galatasaray, transferdeki sessizliğini üç transferle birden bozdu! İlk olarak Ryan Babel'i 3 yıllığına renklerine bağladığını duyuran Galatasaray, dakikalar sonra Adem Büyük'ü de iki yıllık anlaşmayla transfer ettiğini açıkladı.  Sarı-kırmızılılar, Adem Büyük'ten de dakikalar sonra Valentine Ozornwafor'u transfer ettiğini resmen duyurdu.

Nijeryalı stoper için eski kulübü Enyimba'ya 300 bin Euro bonservis bedeli ödeyecek olan Galatasaray, genç futbolcuyla 4 yıllık anlaşma sağladı.


 

İLGİLİ HABERLER