Spor
  • 16.7.2019 20:45

Galatasaray Fenerbahçe'nin eski dinamosunu getiriyor

Rodrigues misillemesi! Şener'den sonra... Sarı kırmızılıların son dakika bombasını duyurdular. İşte detaylar...
Transfer sezonuna hızlı başlayan Galatasaray, Babel, Şener, Ozornwafor, Adem Büyük ve Jimmy Durmaz ile imzaladı.Galatasaray bu isimlerin yanında geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Luyindama'yı da 6 milyon Euro bedelle kadrosuna kattı.

Bonservisle transfer yapabilmek için Diagne'nin satışını bekleyen Galatasaray umduğunu bulamadı.Fernando'yu 4.5 milyon Euro bedelle Sevilla'ya gönderen Aslan, burdan gelen parayla Luyindama transferindeki açığı kapattı.Brezilyalı yıldızın ve Ndiaye'nin ayrılmasıyla orta sahasında büyük bir boşluk oluşan Galatasaray, bu bölgeye en az iki transfer yapmak istiyor.

Sevilla'dan Banega ve Fulham'dan Seri transferlerine yoğunlaşan Galatasaray'dan sürpriz bir hamle geldi.Brezilya gazetesi Globo Esporte, Cim-Bom'un Al Ahli'den Josef'de Souza'yı resmen istediğini yazdı.Suudi Arabistan ekibinin yüksek bonservis istemesi nedeniyle Galatasaray'ın satın alma opsiyonuyla kiralama formülüne döndüğü kaydedildi.

Al Ahli'nin ekonomik sıkıntıda olduğu için Josef'i kiralama formülüne sıcak bakabileceği belirtildi.30 yaşındaki Josef'in de Türkiye'ye gelmek istediğine dikkat çekildi.

İLGİLİ HABERLER