Spor
  • 5.1.2014 14:00

Galatasaray ikinci bombayı patlatıyor

Galatasaray Hajrovic'i borsaya bildirdikten sonra hız kesmiyor! Süper yıldız da her an borsaya bildirilebilir...

Galatasaray dün akşam saatlerinde KAP'a Hajrovic ile ilgili görüşmelere başlandığını bildirdi. Sarı kırmızılılar şimdi de ilgilendiği bir başka yıldız için bu hamleyi yapması bekleniyor!

Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea'yle eşleşen ve kadrosuna takviyeler yapmak isteyen Galatasaray, çok büyük bir bomba patlatmaya hazırlanıyor. Barcelona'nın süper yıldızı Ibrahim Afellay sarı kırmızılılara adım adım geliyor!

Türkiye'ye ilk olarak Eurosport.com Türkiye'nin duyurduğu transferde pazarlıklar sürüyor. Barcelona Afellay'ı kiralamak istiyor, Cimbom ise satın alma düşüncesinde.

 

Roberto Mancini yönetime listesini verirken, Eurosport İspanya'dan gelen haberler de bu listeyi doğrular nitelikte. İddialara göre bu transfer gerçekleşirse, Ocak ayının en önemli transferini Galatasaray yapacak!

Hücumda opsiyonlarını arttırmak isteyen Roberto Mancini'ye menajerler Afellay'ı kiralık olarak öneriyorlar. Orta saha ve sol kanatta oynayabilen Afellay 1.80 boyunda. 8 milyon Euro bonservis bedeli bulunan 27 yaşındaki yıldızı Galatasaray'ın çok istediği iddia edilirken, sarı kırmızılıların, Katalanlara 'satın alma' seçeneğini de sunacağı iddia ediliyor.
 

İLGİLİ HABERLER