Spor
  • 2.3.2021 16:15

Galatasaray maç yapacak stad arıyor

Türk Telekom zemininden memnun olmayan Galatasaray stadyum arıyor

Galatasaray, Türk Telekom Stadı'nın zemininin bir türlü düzelmemesi üzerine TFF'ye Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamak istediğini bildirdi. Federasyon'dan 'Karagümrük'e sorun' yanıtını alan Sarı-Kırmızılılar bu talebinden vazgeçip, Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynamak için Kasımpaşa yönetimi ile görüşme kararı aldı.

Türk Telekom Stadı'nın zemininin bir türlü düzelmemesi, G.Saray'ı farklı arayışlara itti. Sarı-kırmızılı yönetim, TFF'ye, "Bazı maçlarımızı (G.Saray-Sivas) Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamak istiyoruz" dedi. Fakat federasyon yetkilileri, "O stat şu an Karagümrük'e tahsis edildi ve yakında milli maçlarımız var. Zaten Karagümrük'e sormanız lazım" ifadelerini kullandı.

Ayrıca G.Saray'ın oynamak istediği Sivas maçının yanı sıra Karagümrük'ün de Ankaragücü ile yapacağı mücadele aynı güne denk geldiği için Aslan, bu talebinden vazgeçti ve resmi başvuruda bulunmadı. G.Saray yönetimi, Kasımpaşa'nın Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynamak için Lacivert-Beyazlı yönetimle görüşme kararı aldı. Kasımpaşa, 29. haftada Antalya deplasmanına gidecek.

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER