Spor
  • 30.6.2021 09:48

Galatasaray, Onyekuru için 2.5 milyon Euro bonservis önerecek

Galatasaray’da Onyekuru için ayrılacak bütçe belirlendi. 4 milyon 350 bin Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanmayan Aslan, Monaco’ya 2.5 milyon Euro teklif edip bekleyişe geçecek.Kalmak isteyen Onyekuru ise dün sosyal medyada Muhamed’e “Seni özledim” yazdı ve Mısırlı golcünün “İnşallah habibi. Bekliyorum seni” yanıtına sarı kırmızı kalplerle karşılık verip bir kez daha tavrını koydu.

Necati Ateş'e büyük müjde! Tam 7 yıl sonra...

Galatasaray antrenörü Necati Ateş ile Eskişehirspor Kulübü arasında 2014 yılından bu yana süren hukuk mücadelesi nihayetinde son buldu.

yargıtay 3. Hukuk Dairesi, Ateş’in eski kulübüne açtığı 700 bin Euro’luk tazminat talebini kabul etti. Hatırlıyorum da 2019’larda yerel mahkemenin kararı gazetelere ‘Mahkemeden Necati’ye 11 milyon liralık soğuk duş’ olarak yansımıştı.

Ardından futbolcunun avukatı Mümin Adıgüzel tarafından Yargıtay’a taşınan ve yaklaşık 7 yıl süren dava sonunda gülen taraf Necati Ateş oldu.

Ve karar, bu bedelin 2014’ten bu yana yasal faiziyle birlikte ödenmesine karar verildi. Transfer yasaklarından başını kaldıramayan Eskişehirspor Kulübü de bu tarihi ceza ile ‘çıkılmaz’ bir yola girmiş oldu.

İLGİLİ HABERLER