Spor
  • 29.6.2016 23:04

Galatasaray'da Gaston Ramirez harekatı

Gaston Ramirez'de geri sayım

Orta sahaya takviye arayışlarını sürdüren Galatasaray, rotayı yeniden Gaston Ramirez'e çevirdi. Southampton'la sözleşmesi sona eren ve vatandaşı Muslera tarafından Sarı-Kırmızılı kulübe önerilen 25 yaşındaki Uruguaylı'nın transferi için son adıma gelindi.
Bir süredir gündemde olan orta saha oyuncusu Gaston Ramirez için Galatasaray bir kez daha devreye girdi. Sarı-Kırmızılılar bu kez işi bitirmeye kararlı. İngiliz kulübü Southampton'la sözleşmesi sona eren 25 yaşındaki Uruguaylı futbolcu, vatandaşı Muslera tarafından Galatasaray'a önerilmişti.

Genç orta saha oyuncusundan detaylı bir sağlık raporu isteyen yönetimin, ilk gelen kontrol sonuçlarında olumlu bulgulara rastlanmasıyla harekete geçmeye karar verdiği öğrenildi.
Galatasaray açısından bu transferi en cazip kılan detaylardan biri de, Gaston Ramirez'e bonservis bedeli ödenmeyecek olması.

Son adımın da aşılması halinde, 25 yaşındaki futbolcuya senelik 2.3 milyon Euro civarında bir teklif yapılacağı, maç başı ödenmeyip, galibiyet primi vaat edileceği belirlendi.(Fanatik)

İLGİLİ HABERLER