Spor
  • 20.4.2019 10:55

Galatasaray'da Kostas Mitroglou krizi patladı

Galatasaray'da devre arası takıma katılan Kostas Mitroglou, Fatih Terim’e, “Marsilya’da bana forma vermedikleri için Galatasaray’a geldim... Eğer görev alamayacaksam geri döneyim” dedi.

Galatasaray'ın devre arasında Fransız ekibi Marsilya'dan 1.5 yıllığına kiraladığı Kostas Mitroglou'dan forma isyanı! Tecrübeli oyuncunun teknik direktör Fatih Terim ile özel olarak görüştüğü ve bu konuda dert yandığı öğrenildi. Yunan golcünün, Sarı-Kırmızılı takımda yeteri kadar süre alamadığı için mutsuz olduğu bildirildi.

Fransa'ya geri dönebilirim

Mitroglou Terim ile yaptığı toplantıda, "Hocam size saygım sonsuz. Ancak buraya oynamak için geldim. Marsilya'dan sırf yeteri kadar süre alamadığım için ayrıldım. Görev verilmeycekse dönerim" ifadelerini kullandı.

Sadece 3 maça 11'de başladı

G.Saray'ın 31 yaşındaki golcüsü Kostas Mitroglou, Sarı-Kırmızılı formayla 6'sı Süper Lig olmak üzere 7 maça çıktı ve 1 gol ve 1 asist üretti. Yunan golcü bu maçların 3'üne ilk 11'de başladı.

Daha fazla kullanmalıyız

Sosyal medyadaki Galatasaray taraftarı ise, Mitroglou'nun Diagne'nin formsuz olduğu maçlarda bile görev alamamasından rahatsız. Sarı-Kırmızılı taraftarlar, "Mitroglou'nu daha fazla kullanmalıyız" diyor.

İLGİLİ HABERLER