Spor
  • 10.3.2021 13:47

Galatasaray'dan noter onaylı Belhanda röportajı

Galatasaray, Younes Belhanda'nın yeminli tercümeli röportajını paylaştı!

Galatasaray, Younes Belhanda’nın kadro dışı kalmasının ardından Faslı futbolcunun Sivasspor maçından sonra söylediği sözler için noter onaylı yeminli tercümeli röportajını paylaştı.

Galatasaray, Younes Belhanda ile sözleşmesini feshettikten kısa bir süre sonra Belhanda'nın Sivasspor maçının ardından verdiği röportaj hakkında paylaşımda bulundu.

Sarı kırmızılı ekip, Younes Belhanda'nın noter onaylı yeminli tercümeli röportajını ve Faslı futbolcunun sözlerini paylaştı.

Galatasaray'ın paylaştığı yeminli tercümeli röportaj şu şekilde;

Gazeteci: Bugün saha oyununu biraz etkiledi mi? Hem Belhanda hem de Galatasaray takımına?

Younes Belhanda: Elbette bizi etkiliyor. Biz Galatasaray'ız. Normal olarak, Galatasaray yöneticilerinin bir çözüm bulması lazım. Bizlerin, futbol oynadığımızı biliyorlar. Pas vermeyi, pasları ikilemeyi seven insanlarız. Biz çözüm bulmalısın. Hiç durmadan Twitter'da, Instagram'da kendini seyretmemek, basında olup bitenlere bakmamak lazım. Gel statla ilgilen. Sahada mücadele eden/oynayan biziz, Dolayısıyla, hafta sonu oynayabilmemiz için her şeyi yapmaları ve oynamak için en iyi koşulları sağlamaları gerekiyor. Antrenman merkezimiz bile buradan daha iyi. Bu normal mi? Üstelik her gün Florya'da antrenman yapıyoruz. Ve Florya'daki saha buradakinden daha iyi. Bu normal mi? Bu normal değil.

Galatasaray, Younes Belhandanın yeminli tercümeli röportajını paylaştı

 

İLGİLİ HABERLER