Spor
  • 30.4.2006 00:06

GERETS F.BAHÇE'NİN HANGİ MAÇTA PUAN KAYBEDECEĞİNİ SÖYLEDİ

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, maçtan sonra yaptığı açıklamada şampiyonluk şanslarının halen sürdüğünü söyledi.
     Bu sezonki en kısa basın toplantılarından birini yapan Gerets, Ankaraspor karşılaşmasında hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını belirterek, ''Bugün kısa bir analiz yapabiliriz. Beklediğimiz bir oyun sergiledik, hakkettiğimiz bir farkla maçı bitirdik. Daha fazla fark olabilirdi'' dedi.
     Gerets, şampiyonluk yarışının çok çekişmeli geçeceğinin ortada olduğunu da belirterek, ''Biz de bu yarışın içindeyiz. Öncelikle 2 hafta ne olacağını bilemiyoruz. Duygularımızı da hesaplayamıyoruz. Yarışın içindeyiz'' diye konuştu.
     Maçın devre arasında önde olmalarının sevincini yaşadıklarını kaydeden Belçikalı teknik adam, Fenerbahçe maçının skorunu soyunma odasında konuşmadıklarını anlattı.
     Ankaraspor maçını kazanacaklarından emin olduklarını kaydeden Gerets, şunları söyledi:
     ''Ama Fenerbahçe'nin zorlu bir maçı olduğu için beklentiler daha fazlaydı. Ancak rakibimiz kazandı, yarış devam ediyor. Avantaj Fenerbahçe'de. Müthiş bir sezon oynadığımızı söyleyebilirim. Son maçları da kazanırsak 80 puanın üstüne çıkacağız ki bu müthiş bir performanstır.''
     Gerets, bir gazetecinin ''Fenerbahçe'nin hangi maçta puan kaybedeceğini bekliyorsunuz?'' sorusu üzerine de, ''İnşallah ilk oynayacağı maçlarında kaybederler'' yanıtını verdi.

İLGİLİ HABERLER