Gündem
  • 17.5.2019 00:05

Gökçek: "Çaldınız, canınız sağ olsun mu diyelim yani?"

Melih Gökçek Twitter'ı salladı! "Çaldınız, canınız sağ olsun mu diyelim yani?"

CHP ve yandaşlarının şaibe karıştırdığı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile ilgili Twitter'dan açıklama yapan Melih Gökçek, bomba ifadeler kullandı.

 Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek,büyükşehirlerde şaibeli şekilde sonuçlanan 31 Mart seçimlerinde yapılan oy hırsızlığı ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

"Canınız sağ olsun mu diyelim yani?"

CHP ve yandaşlarına seslenen Melih Gökçek, "Piyasada birileri mağduriyet edebiyatı yapıyor... Hırsızdan mağdur  olur mu? Çaldınız canınız sağolsun mu diyelim yani?" ifadelerini kullandı.

İşte Melih Gökçek'in o paylaşımı...

Yorumlar (3)

  • - Millet

    Helâl sana Sn Melih Gökçek tek başına bunların hakkından geliyor nefeslerini kesiyorsun Yunan Ekremin yalamalarına Chp ve KK nın yalakalarına Fetö den beslenen kan emicilere Hdp kk teröristlerine Haddini bildiriyorsun seni seviyoruz Başkan

  • - Millet

    Nasıl desinler Sn.Gökçek Seçim yolsuzluğu yaptık demek o kadar kolaymi adamı şişe dizer KK Fetö pkk örtülür ya adamı o kadar maaşlı yalakaları var adamların

  • - SEÇMEN

    TRAFOYA KEDİ GİRDİ DESELER OLUR BİTERDİ. ZAMANIN MEŞHUR AKP'İ VEKİLİ ANKARA BELEDİYE BAŞKANLIĞINI "FETÖCÜLER SAYESİNDE KAZANDIN." İDDİASINA NEDEN CEVAP VERMEDİN? SEN ÇALMADIN, DALAVERE ÇEVİRMEDİN DE BU İDDİAYA NEDEN CEVAP VERMEDİN? BIRAK BU AĞIZLARI. AKP'Lİ VEKİLİN SANA ETTİĞİ HAKARETİ HER İNSAN KABUL ETMEZ MUTLAKA MAHKEMEDE HESABINI SORARDI. KÜLLİYE "İSTİFA ET." DEYİNCE KARŞI DURMAYAN SEN ŞİMDİ İMAMOĞLU'NA LAF EDİYORSUN. ONA LAF SÖYLEMEK SENİN HADDİN DEĞİL.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER