Gündem
  • 24.1.2020 11:42

Gökçek'in teklifi sonrası Mansur Yavaş kıvırdı!

Her seferinde Melih Gökçek'e yönelik suçlamalarda bulunan CHP'li Mansur Yavaş, Gökçek'in canlı yayın teklifini kabul etmedi.

Her seferinde Melih Gökçek'e yönelik suçlamalarda bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Gökçek'in canlı yayın teklifini kabul etmeyerek "O belediye başkanlığı mesleğinden atıldığının, işine son verildiğinin farkında değil" sözleriyle kıvırdı.

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın selefi Melih Gökçek için sarf ettiği sözleri okurlarına aktardı.

Buna göre Yavaş, Gökçek için “Onun benimle televizyona çıkması için artık bir sıfatının olması lazım. Benimle televizyona çıkmak isteyen herkesle televizyona çıkacak halim yok" dedi ve şöyle devam etti:

"O belediye başkanlığı mesleğinden atıldığının, işine son verildiğinin farkında değil. Ben onun ruh sağlığı açısından torun sevmekle ilgilenmesini tavsiye ediyorum. Rahatlayacaktır, strese girmeyecektir. Benim Melih Gökçek’e karşı bir siyasi sorumluluğum yok. Benden hesap soracak hali de yok. Ama kendisinden bizim hesap soracak halimiz var.”

KAYNAK : YENİ AKİT

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    Gökçek Rüşvet ci leri dansöz yaptı

  • - CUMHUR

    Şeytan ayrıntıda gizli "Onun benimle televizyona çıkması için artık bir sıfatının olması lazım." haklı dengi değil o FETÖ ye yardım ve yataklıktan metal yorgunu kisvesiyle görevinden azledilen halkının parasını sıfırlarken sırıtan sıradan bir vatandaş .!

  • - CUMHUR

    Gökçek bunları dansöz e çevirdi

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER