Spor
  • 30.6.2010 12:47

GÜİZA'DAN YENİ SKANDAL

Fenerbahçe'de İspanyol golcü Daniel Güzia krizi giderek büyürken, sarı lacivertli futbolcu bu kez de katılması gereken sağlık kontrolüne gelmedi.

Pazartesi günü yapılan sezonun ilk antrenmanına katılması için önceden çağrı yapılan ve uçak bileti kendisine gönderilmesine rağmen antrenmana katılmayan İspanyol futbolcu, geçikmeli olarak İstanbul'a gelirken, dün yapılan antrenmanlara da ağrılarını bahane ederek katılmadı. Sarı lacivertli futbolcuların iki grup halinde bugün geçtikleri sağlık kontrolüne katılacağı bildirilen Daniel Güzia, Kadıköy Acıbadem Hastanesi'ne de gelmedi.

Güzia'nın yapılan tüm eleştirilere ve kötü performansına rağmen kendisini oynatmaya devam eden teknik direktör Christoph Daum'un görevinden ayrılması ve yerine Aykut Kocaman'ın gelmesinin ardından Fenerbahçe'de kalmak istemediği ve kendisine bir kulüp bulmaya çalıştığı iddia edildi.

Sarı lacivertli yönetimin de Güiza'ya kampa geç geldiği için verdiği para cezasını, bugün sağlık kontrolüne katılmadığı için katlayarak arttırması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER