Yaşam
  • 25.5.2019 21:55

Gülben Ergen : İmkanım olsa ünlülerin hepsini yok ederdim

Gülben Ergen: Ünlülerin hepsini yok ederdim

Gülben Ergen, Eser Yenenler’in programına konuk oldu. Açıklamalarıyla geceye damga vuran Ergen, "Beş ünlüyü yok etme hakkın olsa, kaçını kullanırsın?" sorusuna "Hepsini" yanıtını verdi.

TV8'de Eser Yenenler'in sunumuyla ekranlara gelen EYS Show'un bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Gülben Ergen'di. Ergen samimi açıklamaları ve hareketleriyle izleyenlere eğlenceli bir gece yaşattı.

"KİN TUTMUYORUM AVUKAT TUTUYORUM"

Son dönemde açtığı davalarla magazin gündemini meşgul eden Gülben Ergen, "Kin tutan bir insan değilim. Gerçekten o noktada, hafızam olumsuzu tutmaz. Kötü ve negatif olan bir şeyi çabuk unutuyorum. Ne yapayım madem böyle bir huyum var, ben de kin tutmuyorum, avukat tutuyorum" sözleriyle, güldürdü.

"ÜNLÜLERİN HEPSİNİ YOK EDERDİM"

Şarkıcı, "Beş ünlüyü yok etme hakkın olsa, kaçını kullanırsın?" sorusuna, hiç düşünmeden, "Hepsini" yanıtını verdi.

Öte yandan Gülben Ergen daha önce hem düet yaptığı, hem şarkı aldığı Oğuzhan Koç’u da yakın arkadaşı Eser Yenenler’e şakayla karışık şikayet etti.

Yenenler'e “Galiba bana küstü, bizi barıştır. Tam bir artist olmuş. Şarkı istiyorum vermiyor, mesaj atıyorum; 3 saat sonra dönüyor. Telefon ediyorum, açmıyor. Eskiden böyle değildi” dedi. (Posta)

İLGİLİ HABERLER