Gündem
  • 5.1.2015 23:48

Gülen'in hamisi CIA ajanı Erdoğan'ı hedef aldı

Fetullah Gülen’in ABD’de himaye görmesinde etkili olan, bir anlamda Gülen’in yularını elinde tutan CIA ajanı Graham Fuller, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a düşmanlığını yine kustu!


Amerikan Merkezi Haber Alma Teşkilatı’nın (CIA) eski üst düzey isimlerinden Graham E. Fuller, 2015’te Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın gücünün sarsılmaya başlayacağını ileri sürdü.

Gülen’in ABD’den himaye görmesinde etkili olan, Green Card alması için de referans mektubu yazan isimlerden biri olan CIA ajanı Fuller, 2015 yılına dair sözde öngörülerini paylaştığı ve kişisel sitesinde yer alan yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a düşmanlığını ve nefretini de kustu.

“Erdoğan 2015 yılında gücünün yıkılmaya başladığını anlayacak” diye yazan CIA ajanı Fuller, “AKP iktidarının ilk 10 yılındaki parlak başbakanlığının ardından Erdoğan, yolsuzluk suçlamalarına battı ve kendisinin giderek mantıksızlaşan, despotlaşan ve hayalperestleşen yönetimini eleştiren ya da karşı çıkan herkese paranoyakça saldırdı” diyerek Gülen’in tasmasını tutan isim olarak şaşırtmadı.

akkulis4

medyagündem

İLGİLİ HABERLER