Adnan Oktar'ın kedicikleri Kılıçdaroğlu'nu 'seyyid' ilan etmiş!

Adnan Oktar'ın kedicikleri Kılıçdaroğlu'nu 'seyyid' ilan etmiş!
12.7.2018 - 20:51

Daha önceki bir konuşmasında CHP liderinin seyit olduğunu idida eden Adnan Oktar, "Kılıçdaroğlu'nun seyit olduğu yüzünden belli. Yüzüne bakınca nuru belli oluyor. Peygamber evladı olduğu için o nuru muhafaza etmiş. Çok efendi birisi . Yüzünde nur vardır. Maşallah. Onun CHP'nin bayında olması büyük bir nimettir. Alevi olması da ayrı güzelliktir. Kılıçdaroğlu mübarek bir insandır"

Dün sabah saatlerinde gerçekleştirilen operasyonla gözaltına alınan Adnan Oktar ve suç örgütünün CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu ile bağlantısı olduğu iddia edildi. Oktar’ın kediciklerinin siyasi liderlere başlattığı ziyaretlerde ilk olarak Kılıçdaroğlu ile görüştükleri ortaya çıktı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının Adnan Oktar ve grubuna yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında dün operasyon için düğmeye basıldı.

İstanbul merkezli 5 ilde 235 şüpheliye yönelik gerçekleşen operasyonlarda gözaltına alınanların sayısı 200'e yaklaştı.

İLK SİYASİ GÖRÜŞME KILIÇDAROĞLU İLE OLMUŞTU

"Adnan Oktar'ın kedicikleri" siyasilere başlattıkları seyahat turlarında ilk adresleri CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu olmuştu.

Adnan Oktar'ın en gözde kediciklerinden biri olan Gülşah Güçyetmez de, görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaştıktan kısa süre sonra silmesi dikkat çekmişti.

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;