Nevzat Demir Tesisleri'ni yeniledi

12.1.2016 - 15:04

Beşiktaş Kulübünün Ümraniye'de bulunan BJK Nevzat Demir Tesisleri yenilendi.

1-2 SÜRPRİZ DAHA VAR

BJK TV'ye açıklamada bulunan tesis müdürü İlker Yılmaz, tesislerin yenilenmesi için uzun süredir çalıştıklarını dile getirerek, "Son 6 aydan bu yana yoğun bir çalışma temposu ile yenileme çalışmalarını tamamladık. Çalışmalarımıza bir süre ara vereceğiz. Yaz ayında da kalan bir iki küçük sürprizimiz var. Onları da tamamlayıp tesislerimizi tamamen yenilemiş olacağız" ifadesini kullandı.

Beşiktaş, Nevzat Demir Tesisleri'ni yeniledi - GALERİ

FUTBOLCULAR MEMNUN

Futbolcuların yeni yapılan hibrit çim sahadan memnun olduğunu belirten Yılmaz, "Hocamızın da memnun olduğunu düşünüyorum. Türkiye'deki tüm stadyumlar ve antrenman sahaları da dahil en iyisinin burası olduğunu düşünüyorum. İki aydır antrenman yapılıyor olmasına rağmen şu anda zemin harika bir kalitede" değerlendirmesinde bulundu.

lker Yılmaz, şok havuzu, duş alanı, dinlenme alanı, odalar, fitness salonu, mutfak, restoran ve kış bahçesinde de birçok yenilik yaptıklarını sözlerine ekledi.

GOMEZ HAYRAN KALMIŞTI

Sezon başında Nevzat Demir Tesisleri'ni ilk gördüğünde hayran kalan Beşiktaş'ın Alman golcüsü Mario Gomez, ''Her futbolcunun kendisine has özel bir odası var. Burada oteldeymiş gibi yaşayabiliyoruz. Boş zamanlarımızda kendi odamızda inzivaya çekilebiliyoruz. Üç ana sahamız var ve bu sahalardaki çim stattakiler gibi kaliteli. Beşiktaş büyük ve iyi organize olmuş bir kulüp. Biz Almanlar bu kulüp hakkında bir şey bilmiyoruz. İtiraf etmek gerekirse buraya gelene kadar ben de bilmiyordum"demişti.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.