Beykoz’da toplu nikah töreni

Beykoz’da toplu nikah töreni
25.9.2017 - 01:01

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen toplu nikah töreninde 20 genç çift dünyaevine girdi.

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen toplu nikah töreninde 20 çift tarihi Beykoz Çayırı’nda evlendi. AK Parti Milletvekilleri Mihrimah Belma Satır ile Osman Boyraz, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve çiftlerin yakınları genç çiftleri mutlu gününde yalnız bırakmadı. 20 çiftin nikahının kıyıldığı törende gelin ve damatlar alanda kurulan masalara olurdu. Çiftlerin nikahını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıyarken, milletvekilleri çiftlerin şahitliğini yaptı.

Nikahın ardından Başkan Yücel Çelikbilek ve nikah şahitleri çiftlere bir ömür boyu mutluluk diledi. Kıyılan nikahın ardından çiftler birbirlerine ve ailelerine sarılarak mutluluklarını paylaştı. Toplu nikah töreni sonrasında Türk Halk Müziği’nin usta isimlerinden Mustafa Keser, dünya evine giren çiftlere ve tüm Beykozlulara unutulmaz bir konser verdi.

Mustafa Bakırhan

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;