Bursaspor'un teknik patronu Le Guen'den olay sözler

Bursaspor'un teknik patronu Le Guen'den olay sözler
25.9.2017 - 01:03

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Galatasaray'a 2 - 1 mağlup oldukları karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.
İkinci yarı topu tutamadık. Hızlı da çıkamadık. İstediğimizi oynayamamak bizi öldürttü, gebertti diyebilirim. İyi bir takıma karşı oynadık,

Paul Le Guen, şunları söyledi;
"Öncelikle Galatasaray'ı tebrik etmek istiyorum, iyi oynadılar ve maçı kazandılar. Kendi açımdan hayal kırıklığı yaşadığımı söyleyebilirim. Elimizden geleni yaptık, ilk yarı iyi oynadık ama daha sonrasında oyun bizim için zorlaştı. İşimizi sıkı tutmalıyız."
Oyuncu değişiklikleriyle ilgili geç kalıp kalmadığı yönündeki soruya da cevap veren Paul Le Guen, "Bu çok net, benim de haklı olduğum taraflar vardır. Barış Yardımcı'nın, Dzon Delarge'ın yaşadığı kramplar beni bu kadar geç kalmaya itmiş olabilir" diye konuştu.

.Yeşil-Beyazlı takımın hocası şöyle konuştu:

"İkinci yarı topu tutamadık. Hızlı da çıkamadık. İstediğimizi oynayamamak bizi öldürttü, gebertti diyebilirim. İyi bir takıma karşı oynadık, Galatasaray'ı tebrik etmek gerekir. Oyuncuların ruh halini beğendim. Sonuç almaya ilk yarı yaklaştık. Galatasaray gibi takımlara karşı daha üstün seviyede olmamız gerekiyor."

Maç sonrası taraftarın oyuncuları tribüne çağırmasını da değerlendiren Le Guen, "Oyuncularımın ruh haline beğendim. Bence sahadaki herkes çok fazla savaştı. Taktiğimize sadık kaldık. Sonucu almaya ilk yarıda yaklaşmıştık. Ancak bunu başaramadık. Böyle takımlara karşı daha üstün seviyede olmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.  
 

 

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;