CHP'DE MEKTUP SKANDALI!

3.1.2011 - 12:03

CHP Malatya Kadın Kolları'ndan tuhaf hareket...

İl Başkanı Gülen Karaduman ve yönetim kurulu 14 Aralık'ta trafik kazası sonucu can veren Muharrem ve Kemal Kaya'nın anneleri Güllü Kaya'yı ziyaret etti. Heyet, acılı anneye Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başsağlığı dileğini iletti. Buraya kadar her şey normaldi. Ancak skandal, heyetin Kılıçdaroğlu'nun ülke genelinde kadınlara 'yeni yıl' için yazdığı mektubu Kaya'ya vermesiyle yaşandı. Çünkü, CHP lideri o mektupta annenin, ailenin önemi değinmiş, 2 kez 'çocuktan' bahsetmişti. Örgütün mektubu okuyup okumadığı merak konusu.

O mektupta özetle şu ifadeler yer aldı;

'Değerli kardeşim, yeni bir yıla giriyoruz. Bu mektupla, 2011'in sana ve ailene iyilikler getirmesini diliyorum. Sana yazdım, çünkü ailenin toplayanı, bir arada tutanı sensin. Bugün hepimiz daha bir duyguluyuz. Bu yıl, gerçekleşmesini istediğimiz, umutlarımız, hayallerimiz var. Çocuklarımızın geleceği, yakınlarımızın sağlık ve huzur içinde olması çok önemli. Değerli kardeşim, 2011 tüm isteklerinin gerçekleştirdiği yıl olsun. Dilerim 2011 Genel Seçimleri, hak ettiğin mutluluğa ulaşmanı kolaylaştıracak sonuçlar verir. İktidara geldiğimizde başlatacağım, "Aile Sigortası" kapsamında doğrudan sana yapılacak aylık ödemeyle umutlarının, hayallerinin gerçekleşmesine kısmen de olsa destek olacağımızı umuyorum. 2011'de çocuklarının başarılarını, ailenin güzel günlerini duyurmak istersen, lütfen bana yaz ya da CHP Genel Merkezi'ne bir telefon edip bildir. Yanında olabilir, o güzel anlarını kardeşçe paylaşabilirsem, ne mutlu bana. Seni ve aileni kucaklar, hepinize güzel bir yıl dilerim. Kardeşçe sevgi ve saygılar.'

VATAN

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.