Dolar çıktı FETÖ'nün itleri bayram yaptı

Dolar çıktı FETÖ'nün itleri bayram yaptı
11.8.2018 - 00:47

FETÖ'cü Tuncay Opçin'den alçak paylaşım!

Türkiye düşmanı FETÖ'cüler dövizdeki gelişmeleri adeta zil takıp oynayarak takip ediyor. 15 Temmuz darbe girişiminden bir gün önce "yatakta basıp, şafakta asacaklar" mesajıyla adeta darbe olacağı mesajı veren FETÖ'cü Tuncay Opçin alçak bir paylaşımda bulundu.

FETÖ'cü Tuncay Opçin'den alçak paylaşım!

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından yurt dışına kaçan alçaklar sosyal medya üzerinden Türkiye aleyhine propaganda yapmaya devam ediyor. FETÖ'nün medya yapılanmasından olan ve kaçtığı ABD'de Türkiye aleyhine çalışmaya devam eden Opçin dövizde yaşanan gelişmelerin ardından alçak bir paylaşım yaptı.

15 Temmuz hain darbe girişimine atıfta bulunan FETÖ'cü Opçin,"Camilerden 7/24 sela verilmiyor mu? Dolardaki yangın belki, böyle söner" şeklinde paylaşım yaptı.

 

EMRE USLU ALÇAĞI DA KEYİFLİ

Bakın ne diyor?

'Bir kez daha uyarayım: Hamaset karın doyurmaz, borcunuzu ödemez, Döviz borcunuz varsa bir an önce ödeyin. RTE ABD ile arayı düzeltse bile ekonomi hemen düzelmez. Güven zinciri kotu artık. Yıl sonu $ en az 7 TL. Bu halk için benim yapabileceğim budur.'

 

 

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;