BU FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİĞİME ÇOK ÜZÜLDÜM

7.10.2007 - 07:38
13 yıldır yaşadığı Fas'tan küçük oğlu Serhan Nadir'in düğünü için üç hafta önce Kıbrıs'a gelen Ayşegül Tecimer, geçtiğimiz hafta da Zeynep Garan'ın Göcek'teki doğum günü partisine katılmıştı. 13 yıl aradan sonra ilk kez Türkiye'ye gelen Tecimer, Binlik Koyu'nda düzenlenen doğum günü partisinden sonra Göcek yat limanında elinde ayakkabıları ve şalvarlı kıyafetiyle görüntülenmişti. Bu kıyafetiyle görüntülenmesine üzüldüğünü söyleyen Tecimer, "Davet sahipleri bana gazetecilerin olmadığını, bu geceden kimsenin haberi olmadığını söylemişti. Ben de rahat bir şekilde geceye katıldım. Ama birden basın mensuplarını karşımda görünce çok şaşırdım. Keşke bana gazetecilerin geleceğini söyleselerdi, kıyafetime dikkat ederdim. 13 yıl sonra bu şekilde medyada yer almazdım. Çok üzüldüm" dedi.

Kime güveneceğim
Ayşegül Nadir, sözlerine şöyle devam etti: "13 yıl sonra ülkeme gelmişim. Tabii ki benimle röportaj yapılmak istenecek, fotoğrafım çekilecek. Ama bunun bir kuruluşa katkısı olsun istedim. Benimle görüşmek isteyen ya da fotoğrafımı çekmek isteyen basın kuruluşundan bir tek ricam olacaktı. O da bir yardım kuruluşuna miktarı hiç önemli değil yardımda bulunmasını isteyecektim. 13 yıl sonra çıkan haberimin bir yere faydası olmasını istedim. Ama bu olmadı. Olmadığı gibi hiç hoş olmayan bir şekilde gazetelerde resmim yer aldı. Bir kez daha incindim, kırıldım. Kime güveneceğimi bilemiyorum artık."

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.