Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'nin erken seçim teklifine cevap!

Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'nin erken seçim teklifine cevap!
17.4.2018 - 13:30

Erdoğan'dan Bahçeli'nin erken seçim teklifine cevap!

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim teklifine ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yarın kendisiyle konuyu görüşeceğiz' dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim teklifine ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yarın kendisiyle konuyu görüşeceğiz' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 26 Ağustos'ta erken seçim yapılması çağrısında hükümet kanadından ilk yanıt Bekir Bozdağ ve Abdülhamit Gül'den geldi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim açıklamasının sürpriz olup olmadığı sorusuna, "Ben de sizinle birlikte öğrendim. Konu, partinin yetkili organlarında değerlendirilir ve bir açıklama yapılır." dedi.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül de teklifin gerekli kurullarda değerlendirileceğini söyledi.

Öte yandan Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın erken seçim konusunda bir toplantı gerçekleştireceği öğrenildi.

 

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (2)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;