Hakan Şükür'ün dosyası diğerlerinden ayrıldı!

Hakan Şükür'ün dosyası diğerlerinden ayrıldı!
2.12.2016 - 10:31

Fetullahçı Terör Örgütünün forvet oyuncusu firari Hakan Şükür'ün dosyası diğer futbolcu Fetullahçılardan ayrıldı. Hakan Şükür'ün Sakarya'daki soruşturmada da olması buna neden olarak gösterildi. İşte FETÖ dosyasındaki yeni gelişme

Fetullahçı Terör Örgütü FETÖ'ye mensup futbolcularla ilgili iddianameyi onaylayan Başsavcılık, dosyayı İstanbul Ağır Ceza Mahkemesine iletti.

FİRARİ FETÖCÜ HAKAN ŞÜKÜR AYRI DOSYADA

Söz konusu FETÖ iddianamesinin kabul edilmesi halinde şüpheliler önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkarılacak. Buna karşın şüpheli FETÖ'cü Hakan Şükür hakkında buradaki dosyadan daha önce aynı soruşturma konu ve kapsamında Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nda bir soruşturma yapıldığı ve bu nedenle Hakan Şükür hakkındaki dosyanın FETÖ'cü futbolcular dosyasından ayrıldığı ve yetkisizlik kararı verilerek, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildiği ifade edildi.

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;