Hürriyet Şoförün namazına taktı

Hürriyet Şoförün namazına taktı
12.8.2017 - 10:19

Namazı kaçırmak üzere olan bir halk otobüsü şoförü, seccadesini çıkartıp otobüste namaz kılınca Hürriyet Gazetesi'nde manşet oldu.. Bir cahilin yaptığı sıradan olayı olağanüstü birşey gibi sunan Hürriyet Gazetesi, aşağıdaki haberi yapıp manşet patlattı..
Bir otobüs dolusu milletin vaktini çalan adamın yaptığı elbette yanlıştı, bu küçük olayı namaz başlağıyla manşete çıkartan Hürriyet gazetesi de bu şoförün yanlışından daha büyük bir yanlış yaptı.

İzmir'de tramvay yolunda namaz kılan bir vatandaş nedeniyle bir tramvayın beklemesinden sonra önceki gece de İstanbul’da bir halk otobüsü, namaz molası verdi.

Şoför otobüsü durdurup namaz kıldı

Şişli’de halk otobüsünü durduran şoför, seccadesini orta kapının önüne sererek yolcuların şaşkın bakışları arasında namaz kılmaya başladı. Şişli-Karayolları seferini yapan A-339 numaralı özel halk otobüsünün şoförü, namazı bitirdikten sonra yerine geçerek aracı yeniden hareket ettirdi.

Şoför otobüsü durdurup namaz kıldı

Olay önceki gece 21.00 sıralarında Şişli Mecidiyeköy’de bulunan bir AVM’nin önündeki otobüs durakları yakınında meydana geldi.

Yol ortasında yaşanan olaya yolculardan bir kısmı tepki gösterdi ancak şoför bir karşılık vermeden yola devam etti.

Yolculardan birinin görüntülediği bu anlar, sosyal medyadan paylaşınca olay ortaya çıktı.

 

GÜNDEM HABERLERİ
Yorumları Oku (3)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;